Blood+

NeneaD00P
Rank 0
Rank 0

Blood+

Mesajde NeneaD00P » Vin Iun 14, 2013 10:41 pm

*Blood+ Este un anime de genu :Action, Mystery, Drama, Horror, Vampire, Supernatural, Military
*Descrierea pentru anime:De-a lungul trecerii timpului și schimbări în fundal, un anumit război continuă să lase amprenta asupra istoriei, extinderea influenței sale în lumea modernă. Există două grupe majore implicate în războiul asigurarea. Primul grup este format din monștri cunoscut sub numele de Chiropterans care pot schimba aparițiile lor în care a ființelor umane. Acestea sunt de fapt nemuritori care se hrănesc cu sângele celor vii. Al doilea grup este o organizație cunoscută sub numele de "Scut roșu", format pentru a urmări în jos aceste monștri și le extermina. Otonashi Saya este o fată de liceu care trăiește o viață liniștită, cu familia ei. Singura problemă este, ea nu are amintiri din viața ei dincolo de anul trecut. Cu toate acestea, viața ei fericită va fi distrus de un eveniment care o va duce la soarta ei destinat.
Are 50 de episoade
*Si motivul pentru care asi vrea sa il vad tradus este pentru ca atunci cand eram mic sa ma uitam pe animax am vazut cateva episoade si am ramas total impresinat sair acum cand mama reuitat la cateva episoade tot cred ca e fain :D
*AMV=> Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
*Este un anime mai vechi dar e foarte bun !
Coma21
Administrator
Administrator

Re: Blood+

Mesajde Coma21 » Sâm Iun 15, 2013 12:05 am

blod + este deja facut sau inceput de alt/alte fansuburi , nu are rost sa il faca inca un fansub daca este deja
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Sâm Iun 15, 2013 5:53 pm

Neneadop Blood+ e inceput de multe prea multe site-uri si e copiat de n-ori, deci nu o sa-l facem :) fara suparare :).
Imagine
Coma21
Administrator
Administrator

Mesajde Coma21 » Joi Iun 20, 2013 7:10 pm

Topic inchis
Imagine

Înapoi la “Arhivă”