News Anime

Unique
Rank 5
Rank 5

Re: News Anime

Mesajde Unique » Lun Iun 17, 2013 11:51 pm

zerox scrie:Eu m-am apucat de seria asta pe cand eram pe jtecher am facut ceva capitole manga si dupa m-am hotarat sa scoat si seria asta. Apucasem sa scot primu episod dar din pacate cu peteava sa pierdut si nici link-ul de download nu mai mergea si datunci tot caut episoade raw sa ma apuc cum trebuie de seria asta. Deoarece e o serie on going foarte lunga si vreau sa o aduca asa cum trebuie. Si daca gasesti in romana nu sunt facute cum trebuie si sunt doar cateva episoade :).
Daca vrei o sa stau seed cu o contitie:)):D
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Mar Iun 18, 2013 2:22 pm

Conditia ma mult ca sigur o stiu. Si iti raspund de acuma: nu o sa incep seria pa care ai propuso deoarece am vreo 2 proiecte din sezonul de vara si vreau sa termin de tradus si aishiteru, deci nu mai am loc si de altele :). Daca nu asta e conditia atunci spune-o.
Imagine
Unique
Rank 5
Rank 5

Mesajde Unique » Mie Iun 19, 2013 12:15 am

zerox scrie:Conditia ma mult ca sigur o stiu. Si iti raspund de acuma: nu o sa incep seria pa care ai propuso deoarece am vreo 2 proiecte din sezonul de vara si vreau sa termin de tradus si aishiteru, deci nu mai am loc si de altele :). Daca nu asta e conditia atunci spune-o.
Ne este vorba de Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. Sau de Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Mie Iun 19, 2013 12:46 pm

Fara suparare dar tu cauti sa vezi daca sunt facute? Primu e facut de manga-kids si al doilea de royalgo :).
Imagine
Unique
Rank 5
Rank 5

Mesajde Unique » Mie Iun 19, 2013 8:22 pm

zerox scrie:Fara suparare dar tu cauti sa vezi daca sunt facute? Primu e facut de manga-kids si al doilea de royalgo :).
Pai Heroic Age are tradus doar 6 episoade si nu o sa-l mai traduca din cauza ca nu mai exista traducator
Si al 2 Toaru Majutsu no Index te asigur 100% ca nu este tradus de nici 1fansub asta e alta serie din Toaru are 4-5 serii ;)
Apropo eu stiu ce anime sunt traduse si care nu sunt ca ma documentez :roll:
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Mie Iun 19, 2013 9:12 pm

Dupa data de 25 discut cu cosmo sa vad ce si cum :). Nu promit nimica :).
Imagine
Unique
Rank 5
Rank 5

Mesajde Unique » Mie Iun 19, 2013 10:47 pm

zerox scrie:Dupa data de 25 discut cu cosmo sa vad ce si cum :). Nu promit nimica :).
Ok mersi :P Bft app incheie subiect aici:D
Imagine
Coma21
Administrator
Administrator

Mesajde Coma21 » Joi Iun 20, 2013 7:07 pm

Topic inchis.
Imagine

Înapoi la “Arhivă”