News Anime

Unique
Rank 5
Rank 5

Re: News Anime

Mesajde Unique » Sâm Iun 15, 2013 7:50 pm

Pentru Strategic Armored Infantry am gasit torrent bun are si seed stau si eu:D
Il puteti lua de aici Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Pentru Zegapain nu am gasit ... nu are nici 1 torent seed
Imagine
aalyn
New User
New User

Mesajde aalyn » Sâm Iun 15, 2013 8:22 pm

Am o propunere , anime-ul inazuma eleven go, e fff interesant si nu il traduce nm momentan
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Sâm Iun 15, 2013 10:10 pm

aalyn scrie:Am o propunere , anime-ul inazuma eleven go, e fff interesant si nu il traduce nm momentan
Nu are rost sa facem Inazuma eleven go daca nu avem primu sezon facut, deoarece se cam leaga unu de altu :).
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Sâm Iun 15, 2013 10:12 pm

Unique scrie:Pentru Strategic Armored Infantry am gasit torrent bun are si seed stau si eu:D
Il puteti lua de aici Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Pentru Zegapain nu am gasit ... nu are nici 1 torent seed
Unique ai rabdare nu te grabi, le luam si noi cate unu pe rand :). Sti cum sa zice graba strica treaba. Momentam refacem din seriile vechi, deci va rog eu nu ne mai grabiti ca dupa iar facem aceeasi greseala ca pe fostele site-uri si nu mai facem fata. Luam totul pe rand dar aveti rabdare :). Multumesc!
Imagine
Coma21
Administrator
Administrator

Mesajde Coma21 » Dum Iun 16, 2013 12:20 pm

Puteti face sugestii urmand ca pe masura ce ne mai eliberam programul sa le incepem daca primesc aprobare. Inca ceva faceti topic nou pentru sugesti nu postati 10 sugestii intr-un singur topic
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Dum Iun 16, 2013 7:35 pm

Daca toti vreti sa stati la send tineti episoadele astea la send :). Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
Imagine
Unique
Rank 5
Rank 5

Mesajde Unique » Dum Iun 16, 2013 10:55 pm

zerox scrie:Daca toti vreti sa stati la send tineti episoadele astea la send :). Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.
As sta eu dar numi place seriaX_x
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Dum Iun 16, 2013 11:05 pm

Da mai bine da un an incerc sa gasesc raw pentru seria asta...si cand gasesc nu am spatiu pa hard-.-
Imagine
Unique
Rank 5
Rank 5

Mesajde Unique » Lun Iun 17, 2013 10:20 am

zerox scrie:Da mai bine da un an incerc sa gasesc raw pentru seria asta...si cand gasesc nu am spatiu pa hard-.-
Nai gasit pe alte fansub-uri rosub?
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Mesajde zerox » Lun Iun 17, 2013 6:41 pm

Eu m-am apucat de seria asta pe cand eram pe jtecher am facut ceva capitole manga si dupa m-am hotarat sa scoat si seria asta. Apucasem sa scot primu episod dar din pacate cu peteava sa pierdut si nici link-ul de download nu mai mergea si datunci tot caut episoade raw sa ma apuc cum trebuie de seria asta. Deoarece e o serie on going foarte lunga si vreau sa o aduca asa cum trebuie. Si daca gasesti in romana nu sunt facute cum trebuie si sunt doar cateva episoade :).
Imagine

Înapoi la “Arhivă”