PROPUNERE PENTRU UN ANIME FOARTE INTERESANT

Cristy
New User
New User

PROPUNERE PENTRU UN ANIME FOARTE INTERESANT

Mesajde Cristy » Dum Feb 22, 2015 2:24 am

Propunere pentru un anime frumos si interesant.
Vreau sa il vad tot sezonul am gasit pe net doar 1 si 2 tradus dar se vedea si urat si pe urma nu mai a fost postat sau poate nu s-a mai chinuit sa mai traduca sau sa posteze asa ca va rog pe voi sa incercati sa il cautati si sa traduceti in romana si sa postati anime-ul pe hd adica 720p cum este VK as fii foarte fericit :D nu nu mai eu si altii stiu ca nu va este usor si este multa munca dar incercati am vazut ca puteti si reusiti faceti o treaba foarta buna in ceea ce faceti voi (sunteti o echipa pe cinste,respect).Si vreau sa stiu daca o sa faceti treaba asta si cam cat o sa dureze stiu ca aveti multe pe cap acuma dar asa aproximativ cam cat ar dura.Va multumesc mult de tot facetii o treaba foarte buna baieti/fete si ne place ceea ce faceti voi.
Anime-ul se numeste asa:Tales of the Abyss.
Coma21
Administrator
Administrator

Re: PROPUNERE PENTRU UN ANIME FOARTE INTERESANT

Mesajde Coma21 » Dum Feb 22, 2015 9:22 pm

Ti-am luat in calcul cererea, sunt sanse sa fie facuta nu pot sa-ti spun inca cand, este o serie de 26 de episoade deci... ar putea dura ceva vreme, chiar si jumate de an in cel mai rau caz pana s-o terminam.
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Re: PROPUNERE PENTRU UN ANIME FOARTE INTERESANT

Mesajde zerox » Dum Mar 15, 2015 2:05 pm

Propunerea a fost luata in considerare si am inceput deja sa lucram la serie. Asteptam si alte propuneri.
Imagine

Înapoi la “Arhivă”