Gifuu Doudou!!: Kanetsugu to Keiji's

Unique
Rank 5
Rank 5

Gifuu Doudou!!: Kanetsugu to Keiji's

Mesajde Unique » Mie Iul 03, 2013 7:50 pm

[center]Gifuu Doudou!!: Kanetsugu to Keiji's[/center]
Genre:Action, Comedy, Fantasy, Shounen
Type: TV Series
Year: Jul 3, 2013
Duration: 24 Min. Per Episode
Age Rating: Teen +13
Episodes: Ongoing
Imagine
The Sengoku era gave birth to many historical legends. One of them is Naoe Naoe Kanetsugu, the brilliant military general of the Uesugi family. Together with Maeda Keiji, a legendary warrior on the battlefield, who become lifelong friends with each other, they carve out a piece of history in the most dangerous and volatile time in Japan’s history. The two men recall their beginnings and the journey they took to get to the accomplished position they now sit at.

Hm.. ma-m tot gandit ce serie frumoasa sa mai adaug uite acum vine raspunsul si mai este Nou Anime 2013
Download 720p
Episodul 1
[center]Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link. Trebuie să fii logat sau înregistrat pentru a vedea acest link.[/center]
Ultima oară modificat Mie Iul 03, 2013 10:50 pm de către Unique, modificat 1 dată în total.
Imagine
Unique
Rank 5
Rank 5

Re: Gifuu Doudou!!: Kanetsugu to Keiji's

Mesajde Unique » Mie Iul 03, 2013 8:02 pm

Am vazut ca este nou acest Anime ma-m gandit sa-l postez sa fi-ti primi care il face
Imagine
zerox
Administrator
Administrator

Re: Gifuu Doudou!!: Kanetsugu to Keiji's

Mesajde zerox » Mie Iul 03, 2013 8:20 pm

Dar de ce nu dai tu edit la postul anterior in loc sa lasi iar comentariu? Iar propunerea ta e luata in considerare, cand o sa avem timp o sa o face. Deci rabdare.
Imagine

Înapoi la “Arhivă”